X
+370 609 97 566 info@davoteksa.eu
 

Jau 15 metų užsiimame Didmenine stock ir dėvėtų drabužių prekyba visoje Europoje.

Nuolat atnaujinamas asortimentas

Prekių asortimentas atnaujinamas nuolatos. Drabužiai suskirstyti pagal sezonus ir rūšis. Plačiausias asortimento pasirinkimas rinkoje.

Ilgametė patirtis

Įmonė skaičiuoja jau 15 metus darbo metus importuojant drabužius iš vakarų Europos šalių. Dėl didelių apimčių, kokybiško darbo ir nuolat atnaujinamo asortimento UAB „Davoteksa“ tapo lyderiaujančia įmonė rytų Europoje.

Aukštos kokybės drabužiai

Importuojami drabužiai atitinka tik aukščiausios kokybės reikalavimus. Pas mus rasite Kremas (M1), Ekstra (M2), I, II kategorijas, originalo drabužių, avalynės, patalynės, galanterijos ir kt.

Taikome nuolaidas

Lanksti nuolaidų sistema leis pasinaudoti geriausiomis kainomis rinkoje. Nuolatiniams klientams suteikiame išskirtines bendradarbiavimo sąlygas ir kainas.

Drabužiai iš vakarų Europos

Drabužius importuojame iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Italijos, Švedijos, Olandijos ir kitų šalių, be tarpininkų.

Partneriai visoje Europoje

Bendradarbiaujame ir vertiname ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su visais tiekėjais, kas užtikrina  pastovų tiekimą ir žemiausias kainas rinkoje.
[vc_column_inner width="1/2"][vc_heading title="Apie mus ir mūsų veiklą" type="h2" style="default" divider_width="default" divider_color="dark" color="default" align="left" margin_bottom="0" bw="2" divider_height="2" bc="dark"][vc_separator type="small" style="double" color="primary" align="left" margin_top="25" margin_bottom="30"][vc_column_text]UAB „Davoteksa“ jau 15 metų užsiima naudotų rūbų (second hand) ir Stock rūbų importavimu ir didmenine prekyba. Patirties ir kryptingo darbo dėka užsitarnavome patikimo ir ilgalaikio partnerio vardą. Mūsų parduodama produkcija atitinka tik aukščiausios kokybės drabužiams keliamus reikalavimus.

Drabužius importuojame iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Italijos, Švedijos, Olandijos ir kitų šalių, be tarpininkų. Tai suteikia mums galimybę užtikrinti pastovų tiekimą bei pasiūlyti geriausią rinkos kainą ir kokybę.

Džiaugiamės sukaupta patirtimi ir lojalių klientų ratu. Naujiems klientams turime lanksčius pasiūlymus ir geriausias bendradarbiavimo sąlygas.[/vc_column_text][vc_gap height="35"][vc_button style="default" align="none" title="Daugiau" target="_self" icon_align="right" icon_ds="hover" icon_size="normal" size="default" href="/apie-mus" color_style="default" acolor="#555555" acolor_hover="#444444" bw="0" br="default" lb=""][/vc_column_inner]

Pas mus rasite: