Specialūs pasiūlymai didmeninikams!

Kodėl pasirinkti mus?

Bendradarbiaujame ir vertiname ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su visais tiekėjais, kas užtikrina  pastovų tiekimą ir žemiausias kainas rinkoje.

Importuojami drabužiai atitinka tik aukščiausios kokybės reikalavimus. Pas mus rasite Kremas (M1), Ekstra (M2), I, II kategorijas, originalo drabužių, avalynės, patalynės, galanterijos ir kt.

Prekių asortimentas atnaujinamas nuolatos. Drabužiai suskirstyti pagal sezonus ir rūšis.

Ilgametė patirtis

UAB „Davoteksa“ jau 15 metų užsiima naudotų rūbų (second hand) ir Stock rūbų importavimu ir didmenine prekyba. Patirties ir kryptingo darbo dėka užsitarnavome patikimo ir ilgalaikio partnerio vardą. Mūsų parduodama produkcija atitinka tik aukščiausios kokybės drabužiams keliamus reikalavimus.

Drabužius importuojame iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Italijos, Švedijos, Olandijos ir kitų šalių, be tarpininkų. Tai suteikia mums galimybę užtikrinti pastovų tiekimą bei pasiūlyti geriausią rinkos kainą ir kokybę.

Džiaugiamės sukaupta patirtimi ir lojalių klientų ratu. Naujiems klientams turime lanksčius pasiūlymus ir geriausias bendradarbiavimo sąlygas.

Platus asortimentas

Nuolat atnaujinamą asortimentą papildo prekės iš įvairių šalių. Mūsų sandėliuose rasite skirtingų prekių asortimentą su žinomiausiais prekių ženklais.

Drabužių asortimentą sudaro žinomiausi prekių ženklai. TOM TAILOR, CATBALOU, GUESS, BLUGIRL by Blumarine, LIU JO, BGN, LIST, ORIGINAL MARINES, STEFANEL ir kiti.

Bendradarbiaujame su visais didžių tiekėjais ir pardavėjais, todėl mūsų asortimente rasite visų žinomų prekių ženklų drabužius iki 85% pigiau.

Tik pas mus rasite: